WYMIARY

700x 500

 KONSTRUKCJA

aluminium/szkło

PRZECIWDESZCZOWA

wyposażona w rynnę systemową

PRZECIWSŁONECZNA

przy zakupie markizy

KĄT NACHYLENIA

3 – 20 stopni

Hybryda dachu szklanego z pergolą TOP GLASS to produkt idealny dla osób pragnących stałego przeszklenia przestrzeni tarasowej z jednoczesną opcją przesłonięcia daszku trwałą tkaniną do poziomu wymaganego w danym momencie. Zagwarantowana odpowiednia dawka cienia na tarasie nada rodzinnemu wypoczynkowi charakter bezgranicznych wakacji we własnym domu.

TOP GLASS INTEGRALE oprócz niezwykłej funkcjonalności i pokaźnych wymiarów charakteryzuje się stabilną aluminiową konstrukcją i elektrycznym napędem. W przypadku potrzeby zamknięcia pomieszczenia system TOP GLASS uzupełnić można przesłoną boczną w postaci szklanych paneli. Poszycie o indywidualnie wybranym kolorze zamykane jest w kasecie chroniącej tkaninę przed zanieczyszczeniami powstałymi przez warunki atmosferyczne.

Dla wszystkich tych, którzy marzą o ogrodzie zimowym, pergola TOP GLASS jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki szklanemu dachowi, który stanowi zadaszenie tej pergoli, można z niej korzystać niezależnie od pogody, cały rok. Dzięki specjalistycznemu systemowi odprowadzania wody, deszcz będzie odpływał wnętrzem słupków oraz rynnami deszczowymi.

GALERIA

DODATKI DO DACHU SZKLANEGO

Opis Pergoli Corradi Maestro Bioclimatic

Markiza w pełnej kasecie

Designerska nowoczesna ochrona przed słońcem i deszczem sprawi, że taras będzie unikatowym miejscem do odpoczynku dla całej rodziny

Podwieszony daszek nad tarasem, pozwala na ochronę całoroczną tarasu