Plisy okienne nadają się do każdego okna

Żaluzje plisowane posiadają ogromny plus jakim jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie i kącie nachylenia (nawet całkowicie poziomo). Idealnie sprawdzają się m.in. do przesłonięcia nieregularnych konstrukcji okien dachowych, werand czy ogrodów zimowych. To ogromna zaleta, że można stworzyć roletę na konkretny wymiar.

Żaluzje plisowane są niezwykle funkcjonalne

Plisy okienne występują również w systemie dwukierunkowym - można je zsuwać zarówno od dołu, jak i od góry. Atutem jest również opcja złożenia plisy okiennej w jedną listwę, dzięki czemu jest prawie całkiem niewidoczna.

Jesteś zainteresowany plisami Okiennymi?

Skontaktuj się z nami

Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu rolet plisowanych

Pośród naszych niezliczonych realizacji wykonywaliśmy rolety plisowane na nawet najtrudniejszych przeszkleniach. Nasi pracownicy rzetelnie mierzą każde okno, aby plisy idealnie pokryły taflę szkła i zabezpieczyły pomieszczenie przed nasłonecznianiem.

Sznurki prowadzące tkaninę są dyskretne i dopasowane kolorem do koloru rolety. Do wyboru jest również kolorystyka profili górnych. Wśród nich znajdziemy jednolite w stonowanych barwach, jak i imitujących strukturę i kolory drewna.

PLISY OKIENNE - KOLORYSTYKA PROFILI