Rolety wolnowiszące sprawdzą się w wielu miejscach

Rolety wolnowiszące są idealnym rozwiązaniem do zacieniania dużych powierzchni okiennych lub we wnęce okiennej o niestandardowych wymiarach dzięki możliwości zamontowania ich do ściany lub sufitu. Ten system pozwala na zastosowanie rolet o sporych gabarytach, dochodzących nawet do 4 metrów szerokości i wysokości, co sprawdza się w szczególności w pomieszczeniach konferencyjnych wymagających ograniczenia światła słonecznego.
Sterowanie rolety wolnowiszącej zależne jest od wybranego modelu. Możliwa jest obsługa rolety poprzez dyskretny łańcuszek, system sprężynowy lub za pomocą niedużego pilota.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI WOLNOWISZĄCYMI?

Skontaktuj się z nami

Dodatkowe zastosowanie rolet wolnowiszących - na ścianę czy na sufit

Rolety wolnowiszące znakomicie sprawdzą się również w przypadku zaciemnienia okien ze szprosami lub innych nietypowych rozwiązań stolarki okiennej.
Dodatkową funkcją rolet wolnowiszących, przy odpowiednim doborze kolorystyki tkaniny, jest stosowanie rolety jako tło pod rzutnik multimedialny. To niezaprzeczalny plus dla pomieszczeń o szerokiej funkcjonalności.

Wybór kolorystyki - rolety wolnowiszące materiałowe

Kolorystyka tkaniny dobierana jest indywidualnie z Klientem i dostosowywana do aranżacji pomieszczenia. W wielu przypadkach odpowiedni kolor i wzór rolety uzupełnia projekt wnętrza sprawiając, że całość jest odbierana jako miejsce dokładnie przemyślane. Zastosowanie tkaniny o nietuzinkowym wzorze stworzy efekt podobny do wystroju wnętrza z wyjątkową tapetą użytą w newralgicznych miejscach.
Rolety wolnowiszące doskonale się sprawdzają w pomieszczeniach każdego typu. Poszycia są trwałe i odporne na zabrudzenia. Świetnie nadadzą się do mieszkania, sal konferencyjnych czy biura.