WYMIARY

1000 x 170/325

 KONSTRUKCJA

aluminium/szkło/tkanina

PRZECIWDESZCZOWA

wyposażona w rynnę systemową

PRZECIWSŁONECZNA

przy zakupie markizy

KĄT NACHYLENIA

5 – 20 stopni

Firma Stobag stworzyła produkt idealny – Ardon to stały daszek szklany chroniący przed deszczem i śniegiem z opcjonalną wysuwaną markizą będącą doskonałą ochroną przeciwsłoneczną.

Dach Ardon doskonale sprawdza się przy każdej pogodzie – podczas deszczu chroni taras i okna domu przed zachlapaniem, natomiast w słoneczny dzień mechanizm dodatkowo dobranej markizy w kilka sekund wysunie tkaninę, która zabezpieczy nas przed promieniami UV. Markiza stworzona jest z materiału o wysokiej odporności na światło i przenikania ciepła.

Daszek wykonany jest ze szkła bezpiecznego VSG wytrzymującego obciążenie śniegiem do 300kg/m2. Szkło oparte jest na linkach stalowych lub na konstrukcji ściennej stworzonej z wysokiej jakości komponentów. Dzięki nowoczesnej technologii mocowania można całkowicie wyeliminować elementy bocznych podpór, a tym samym uzyskać dyskretny i ponadczasowy design.

Markiza posiada wysięg do 325 cm i wysuwa się za pomocą teleskopowego mechanizmu. Klient sam dobiera kolor tkaniny mając gwarancję jej wytrzymałości.

Ardon spełni się przy każdym budynku dając użytkownikom komfort stworzenia dachu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Firma Stobag produkuje daszki na konkretne zamówienie Klienta dostosowując do niego wymiary i ostateczny wygląd, a dodatkowo proponuje wyposażenie daszku w elementy, takie jak wspomniana wcześniej funkcjonalna markiza lub oświetlenie LED, automatyczne sterowanie z napędem elektrycznym czy system odprowadzania wody.

GALERIA

DODATKI DO DACHU SZKLANEGO

Opis Pergoli Corradi Maestro Bioclimatic

Markiza w pełnej kasecie

Designerska nowoczesna ochrona przed słońcem i deszczem sprawi, że taras będzie unikatowym miejscem do odpoczynku dla całej rodziny

Podwieszony daszek nad tarasem, pozwala na ochronę całoroczną tarasu