Zasłony panelowe w pełni osłonią od słońca

Zasłony panelowe Panel Track zwane również storami japońskimi są ciekawą alternatywą dla paneli pionowych. Podobnie jak Verticale mogą zakryć duże połacie okien, jednak dzięki zwiększonej szerokości stosowanej tkaniny efekt aranżacji wnętrza będzie całkowicie inny, zdecydowanie nowocześniejszy. Zasłony panelowe składają się z pasów o szerokości 40 - 100 cm i poruszają się po wielotorowej szynie.

Wygoda użytkowania zasłon pionowych typu Panel Track polega na kontroli natężenia promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia poprzez różne opcje przesuwania paneli. Zasłony panelowe również ciekawie imitują ścianki działowe lub przepierzenia pomieszczeń w dowolnych miejscach, dzięki systemowi szyn montowanemu do sufitu.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PANELAMI TRACK?

Skontaktuj się z nami

Każdy poradzi sobie z obsługą Panel Track

Obsługa firan panelowych jest identyczna jak w żaluzjach pionowych i polega na zsuwaniu płatów materiału za pomocą sznurka lub za pomocą specjalnego pilota. Przesuwanie rolet może być jednostronne, dwustronne lub dwustronne niesymetryczne.

Panel Track to rozwiązanie nowoczesne, poprzez dowolność łączenia kolorów i wzorów tkanin doskonale pasujące do modernistycznych domów i biur, zastepujące tradycyjne firany i zasłony.

Zasłony panelowe panel track tworzymy na zamówienie

Panele Japońskie produkowane są w indywidualnie dobranych wymiarach i wraz z wyposażeniem zgodnym z preferencjami klienta.

Najbardziej optymalne rozwiązania są efektem połączenia potrzeb Inwestora wraz z dobrze dobraną nowoczesną technologią, która te potrzeby spełni. Proponowane panele pionowe są stworzone z materiałów najwyższej jakości i wytrzymują nawet najbardziej intensywne użytkowanie.