Rolety dzień i noc to wybór nowoczesny

Rolety Dzień i Noc to stylowy rodzaj rolety z tkaniny w poziome pasy w kolorach wybranych przez Klienta. Regulacja dostępu światła do wnętrza umożliwia stworzenie aranżacji wnętrza nie tylko wystrojem, ale również natężeniem jego oświetlenia.

Uszyte z dwóch warstw materiału, na przemian transparentnego i zaciemniającego, rolety Dzień i Noc są nowoczesną odpowiedzią na żaluzje poziome. Rozwiązanie to cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki temu, że jako jeden element zastępuje zarówno tradycyjną firanę, jak i zasłonę, a dodatkowo, poprzez opcję regulacji natężenia wpadającego przez okno światła, tworzy niepowtarzalny nastrój. Zależnie od potrzeb użytkownika możemy całkowicie zamknąć dopływ światła poprzez ustawienie rolety tak, aby każda z tkanin transparentnych była przykryta warstwą zaciemniającą.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI dzień noc?

Skontaktuj się z nami

Wybór i obsługa rolet dzień i noc nie jest trudny

Przy zakupie rolet Dzień i Noc bardzo istotne jest odpowiednie dobranie barw, a także gramatury materiałów, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kolor rolety Dzień i Noc wpływa na ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła.

Przy dużym nasłonecznieniu należy pomyśleć o rolecie w ciemnym kolorze. Ponadto warto pamiętać, że im większa grubość tkaniny, tym mniejsza widoczność. Jest to szczególnie ważne dla osób ceniących sobie komfort jakim jest brak możliwości podejrzenia ich przez okno przez innych. Obsługa rolety Dzień i Noc jest bardzo prosta i szybka. Zależnie od wybranego systemu rolet zmiana układu pasów poziomych możliwa będzie poprzez pociągnięcie dyskretnego sznurka lub zmianę na pilocie. Wówczas specjalny wbudowany w mechanizm hamulec blokuje niepożądany ruch tkaniny.

Montaż rolet dzień i noc jest niezwykle prosty!

Montaż rolety Dzień i Noc jest banalny i w większości przypadków opiera się na zainstalowaniu rolety na ramie okiennej. Możliwe jest również zamontowanie rolety do ściany lub sufitu. Aranżacja wnętrza z wykorzystaniem rolety Dzień i Noc wymusza konieczność zastanowienia się nad lokalizacją jej przymocowania.

Rolety Dzień i Noc to zarówno osłona przed światłem i dekoracja okienna. Bogata oferta tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyczne rolety do każdego stylu wnętrza.