Rolety dzień i noc to wybór nowoczesny

Rolety Dzień i Noc to stylowy rodzaj rolety z tkaniny w poziome pasy w kolorach wybranych przez Klienta. Regulacja dostępu światła do wnętrza umożliwia stworzenie aranżacji wnętrza nie tylko wystrojem, ale również natężeniem jego oświetlenia.
Uszyte z dwóch warstw materiału, na przemian transparentnego i zaciemniającego, rolety Dzień i Noc są nowoczesną odpowiedzią na żaluzje poziome. Rozwiązanie to cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki temu, że jako jeden element zastępuje zarówno tradycyjną firanę, jak i zasłonę, a dodatkowo, poprzez opcję regulacji natężenia wpadającego przez okno światła, tworzy niepowtarzalny nastrój. Zależnie od potrzeb użytkownika możemy całkowicie zamknąć dopływ światła poprzez ustawienie rolety tak, aby każda z tkanin transparentnych była przykryta warstwą zaciemniającą.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI dzień noc?

Skontaktuj się z nami

Wybór i obsługa rolet dzień i noc nie jest trudny

Przy zakupie rolet Dzień i Noc bardzo istotne jest odpowiednie dobranie barw, a także gramatury materiałów, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kolor rolety Dzień i Noc wpływa na ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła. Przy dużym nasłonecznieniu należy pomyśleć o rolecie w ciemnym kolorze. Ponadto warto pamiętać, że im większa grubość tkaniny, tym mniejsza widoczność. Jest to szczególnie ważne dla osób ceniących sobie komfort jakim jest brak możliwości podejrzenia ich przez okno przez innych. Obsługa rolety Dzień i Noc jest bardzo prosta i szybka. Zależnie od wybranego systemu rolet zmiana układu pasów poziomych możliwa będzie poprzez pociągnięcie dyskretnego sznurka lub zmianę na pilocie. Wówczas specjalny wbudowany w mechanizm hamulec blokuje niepożądany ruch tkaniny.

Montaż rolet rzymskich dzień i noc na wymiar do pokoju czy kuchni

Montaż rolety Dzień i Noc jest banalny i w większości przypadków opiera się na zainstalowaniu rolety na ramie okiennej. Możliwe jest również zamontowanie rolety do ściany lub sufitu. Aranżacja wnętrza z wykorzystaniem rolety Dzień i Noc wymusza konieczność zastanowienia się nad lokalizacją jej przymocowania. Rolety Dzień i Noc to zarówno osłona przed światłem i dekoracja okienna. Bogata oferta tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyczne rolety do każdego stylu wnętrza. Rolety rzymskie to funkcjonalne i eleganckie okiennice, które coraz częściej są stosowane w dekorowaniu pomieszczeń. Rolety rzymskie to produkt, który idealnie nadaje się do kuchni i salonu, ponieważ skutecznie kontrolują ilość światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewniają prywatność. Rolety rzymskie składają się z tkaniny, zazwyczaj bawełnianej lub z poliestru, która jest podzielona na sekcje i składana w harmonijkę podczas podnoszenia rolety. Rolety są dostępne w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwo można je dopasować do wystroju wnętrza. Bardzo proste w montażu i obsłudze. Zazwyczaj są one wyposażone w łańcuszek lub korbkę, które pozwalają na regulowanie poziomu naświetlenia pomieszczenia. Rolety rzymskie są również łatwe w utrzymaniu czystości, można je prać w pralce lub czyścić za pomocą odkurzacza lub wilgotnej szmatki. Jednym z atutów rolet rzymskich jest ich estetyka. Rolety te nadają pomieszczeniu elegancki wygląd i wprowadzają do niego styl. Chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach, w których zależy nam na stworzeniu przytulnej i ciepłej atmosfery, jakimi są pokoje i salony. Podsumowując, rolety rzymskie to funkcjonalny i elegancki produkt, który nadaje pomieszczeniu przytulny i ciepły wygląd, są łatwe w montażu i obsłudze, a także proste w utrzymaniu czystości.