Żaluzje pionowe sprawdzą się nie tylko w biurze

Żaluzje pionowe to najpowszechniej stosowany typ osłon w pomieszczeniach biurowych, ale sprawdzają się również jako przesłona okien w mieszkaniach, salach konferencyjnych i gabinetach. Estetyczne minimalistyczne lamele poprzez suwanie i obracanie regulują ilość światła dziennego wpadającego do pomieszczenia.

Verticale doskonale sprawdzają się przy dużych połaciach okiennych, a także ciekawie imitują ścianki działowe lub przepierzenia w przypadku potrzeby wyraźnego lecz tymczasowego podzielenia wnętrza.

Verticale są proste w montażu

Łatwe w montażu do ściany lub sufitu aluminiowe szyny montażowe pozwalają na elastyczne zaaranżowanie okien i ścian półokrągłych poprzez gięcie w dowolnej płaszczyźnie. Istnieje również możliwość zastosowania Verticali we wnętrzach ze skosami.

Pionowe pasy wykonać można z materiałów różnego typu o szerokiej gamie kolorystycznej, pasującej m.in. do modernistycznych domów i biur. Wnętrze wyposażone w Verticale zyska elegancki, ale prosty klimat.

Obsługa żaluzji pionowych (verticali) jest dziecinnie łatwa

Obsługa rolet jest niezwykle prosta, sterowanie odbywa się za pomocą dyskretnego łańcuszka lub sznurka, korby lub elektrycznie. Wyposażenie Verticali w silnik jest opcją, o której zastosowaniu decyduje inwestor w dniu złożenia zamówienia.

Przy podjęciu wszystkich decyzji dotyczących rolet radą i doświadczeniem służą nasi pracownicy. Pomogą oni dobrać wszystkie parametry żaluzji pionowych zgodnie z życzeniem zamawiającego.