Dom, który myśli, czuje i słucha…

Jakie są zalety
inteligentnego domu?

Inteligentne systemy domowej automatyki umilają przebywanie w domu i skupianie się na czynnościach, które dają najwięcej przyjemności bez martwienia się o bezpieczeństwo i komfort domowników.

Zainstalowany alarm lub monitoring kontrolowany może być z poziomu smartfona, nawet podczas nieobecności w domu.

Zintegrowanie poszczególnych urządzeń w jeden system pozwala dostosować prace elektroniki do potrzeb użytkownika optymalizując ilość zużytej na te działania energii.

Podstawowymi czynnościami wykonywanymi w domu i mieszkaniu zarządzać można poprzez specjalny panel lub smartfon. Zmianę sposobu oświetlenia pomieszczeń czy ustawienie nagrzewania łazienki czy sypialni dokonać można siedząc na sofie lub nawet przebywając poza domem.

Decydując się na system inteligentnego domu otrzymujemy gwarancję nieograniczonej możliwości dalszej rozbudowy i wyposażenia systemu w pojawiąjące się z każdym rokiem nowinki.

Inteligentne życie to symbol nowoczesności. Idąc z duchem czasu pozwólmy sobie na małe rozpieszczenie ułatwiające podstawowe domowe funkcje.

Inteligentny dom - Grako Warszawa

KOMFORT

Inteligentne rozwiązania domowej automatyki zwiększają komfort korzystania z domu poprzez prostą obsługę systemu z poziomu smartfona.

BEZPIECZEŃSTWO

Nowoczesność to również wewnętrzny spokój i świadomość bezpieczeństwa domu i jego mieszkańców. System alarmowy lub monitoring zewnętrzny zabezpiecza budynek, a wgląd do niego można mieć z dowolnego miejsca na świecie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Optymalizacja prac urządzeń gospodarstwa domowego to podstawa inteligentnego domu. Zmniejszenie zużycia energii możliwe jest dzięki zdalnemu lub czasowemu wyłączaniu sprzętów zależnie od nadanych parametrów.

Sterowanie inteligentnym domem Somfy Tahoma za pomocą smartfona
Somfy one Shadow - zmniejszenie zużycia energii w inteligentnym domu

Somfy Home Alarm

Bezpieczeństwo Twoich najbliższych jest priorytetem. Profesjonalna ochrona Twojego domu to Softy Home Alarm

Zapytaj o produkty

Somfy Tahoma Premium

System Inteligentnego Domu to setki możliwości usprawnienia Twojego otoczenia. Softy Tahoma Premium znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo

Zapytaj o produkty