Charakterystyka rolet Screen

Długotrwałe rolety Screen (refleksole) zamontowane na przeszkleniach o nawet bardzo dużych wielkościach zapewniają ochronę przeciwsłoneczną dla budynków różnych przeznaczeń, w tym dla domów jedno- i wielorodzinnych, budynków biurowych i użyteczności publicznej, a także dla altan i ogrodów zimowych. Minimalizm rolety Screen podkreśla wyjątkowość przedstawianej architektury.
Atutem refleksol, oprócz regulacji natężenia światła dziennego, jest termoizolacja wspomagająca oszczędzanie pieniędzy ograniczając pracę grzejników lub klimatyzatorów. Dodatkowo rozwinięta roleta screen jest idealną blokadą przeciw dostaniu się do wnętrza mocnego wiatru, zanieczyszczeń i insektów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI SCREEN?

Skontaktuj się z nami

Montaż rolet Screen (refleksol)

Szeroki wybór kolorystyczny wytrzymałych tkanin zawierających włókna szklane i PCV pozwala dopasować refleksolę do elewacji budynku, dzięki czemu rolety Screen bezbłędnie sprawdzają się w budynkach o różnej stylizacji i spełnianej funkcji. Materiały, z których wykonane są rolety, mimo zaciemnienia pomieszczenia nie ograniczają widoczności. Efekt ten zależny jest od wybranej przez inwestora barwy. Produkt jest łatwy w czyszczeniu oraz odporny na negatywne działania atmosferyczne.
Możliwy jest montaż rolet zewnętrznych typu Screen:
  • sufitowy
  • ścienny
  • elewacyjny
  • podtynkowy

Rolety ekranowe mają wiele zalet

Każda z tych opcji jest obsługiwana za pomocą pilota lub przełącznika, nawet przy osłonach wielkogabarytowych przeszkleń. Refleksole można łączyć w zintegrowane zespoły zarządzane jednocześnie lub indywidualnie. Na pewno warto poradzić się naszych ekspertów od rolet Screen przy wyborze najlepszego rozwiązania.
Tkaniny z której wykonane są rolety Screen zawierają połączenie włókna szklanego i PCV, dzięki czemu można zwijać je i czyścić na mokro. Szeroki wybór różnych tkanin i kolorystyki pozwala na dostosowanie naszych rolet screen pod kątem funkcji, jak i również wizualnym.