Wysokiej klasy karnisze z napędem elektrycznym stosowane są jako nowoczesne dekoracje okien. Uniwersalny system E-motion idealnie nadaje się do wyposażenia salonu, sypialni i pokoi, a także eleganckich biur i sal konferencyjnych. Dzięki szynom montowanym do sufitu zasłony zawieszone na karniszach mogą tworzyć imitację ścianki działowej lub przepierzenia przy potrzebie wyraźnego podziału wnętrza. Karnisze mogę być gięte w łuk lub punktowo dając opcję stosowania rolet z systemem elektrycznym nawet w nietypowych aranżacyjnie pomieszczeniach

Karnisze elektryczne są ciche, niezawodne i proste w użytkowaniu. Sterowanie polega na obsłudze pilota bezprzewodowego lub ściennego umożliwiającego dowolne położenie krańcowe materiału. Dodatkowo system Touch Motion (ruch przez dotyk) rozpoczyna proces otwierania lub zamykania osłony poprzez pociągnięcie za tkaninę.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY KARNISZAMI ELEKTRYCZNYMI?

Skontaktuj się z nami

Szeroka gama materiałów stosowanych do zasłon zawieszonych na karniszach elektrycznych pozwala na dopasowanie osłony do wystroju wnętrza. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania istnieje możliwość doboru akcesoriów, takich jak przełączniki, piloty, odbiorniki radiowe i innych.

Niezaprzeczalną zaletą karniszy elektrycznych jest równe układanie się materiału. Dzięki równomiernej prędkości zwijanej lub rozwijanej tkaniny fałdy powstałe na zasłonie są tej samej wielkości, tworząc efekt porządku i harmonii.

Elegancja i przytulność to wrażenie estetyczne jakie odnosi się w pomieszczeniach, w których zostały zastosowane zasłony. Dodatkowo ich obsługa systemem elektrycznym zwiększa poziom zadowolenia z użytkowania.

Dyskretne karnisze elektryczne montowane do sufitu nie przykuwają uwagi, lecz projektując wnętrze warto zastanowić się nad przykryciem ich panelem g-k całkowicie ukrywającym system przesuwu zasłony.