Wydajne i energooszczędne roleto żaluzje to hybryda dwóch funkcji oparta o najnowocześniejszą technologię. Roleta zewnętrzna skutecznie ochroni pomieszczenie przed nagrzewaniem, wpadaniem promieni słonecznych, zachowa termoizolację oraz będzie przeszkodą dla złodzieja. Moduł antywłamaniowy, w który wyposażona jest osłona, znacząca zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców i spotęguje poziom komfortu użytkowania budynku.

Roleto żaluzja posiada możliwość zmiany kąta nachylenia lameli pozwalając na zróżnicowany przepływ światła dziennego na miarę indywidualnych potrzeb.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETO ŻALUZJAMI?

Skontaktuj się z nami

Montaż rolet zewnętrznych nie wymaga znaczącej ingerencji w elewację budynku. Napęd solarny nie wymaga doprowadzenia kabli, zatem wybierając ten produkt unikniemy kucia ścian i przeprowadzania kabli.

Panel fotowoltaiczny ładuje baterię, która przekazuje energię nawet w nocy. Dodatkowo wyposażenie rolety w napęd hybrydowy pozwoli na awaryjne podniesienie bądź opuszczenie osłony do 10 razy bez prądu.

Roleto żaluzja to unikalne rozwiązanie łączące funkcję rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej regulującej przepływ światła. To flagowy produkt coraz częściej znajdujący miłośników na rynku polskim.

Uniwersalny design i możliwość połączenia rolety z systemem Domu Inteligentnego doskonale sprawdzi się w budynkach każdego typu i przeznaczenia.