Lorem ipsum dolor sit amet...

Osłona przeciwsłoneczna jest najistotniejszym elementem przestrzeni zewnętrznych przeznaczonych do dłuższych pobytów ludzi. Aby zredukować poziom nasłonecznienia tarasu w stopniu zależnym od użytkownika proponujemy wykorzystać designerskie i nowoczesne łamacze światła (sunbreakery). Jest to zewnętrzny system aluminiowych lameli, które mają możliwość obrotu do 90 stopni i są sterowane manualnie lub za pomocą silnika.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ŁAMACZAMI ŚWIATŁA?

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum dolor sit amet...

Dzięki łamaczom światła uzyskamy zacienienie powierzchni zarówno poziomych, jak i pionowych, znacznie wpływając na wizerunek budynku. To popularne rozwiązanie będzie istotnym elementem wystroju elewacji, poprzez nietuzinkową grę świateł rozproszonych przez długie lamele.

Odpowiednia ochrona przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych dodatkowo pozwoli na zmniejszenie kosztów ponoszonych z tytułu urządzeń służących do klimatyzacji pomieszczeń.

Lorem ipsum dolor sit amet...

Łamacze światła to rozwiązanie trwałe i idące z duchem czasu doskonale wpisując się w architekturę XXI wieku. Aluminium ekstrudowane, z którego wykonane są lamele znajduje się także w prowadnicach zapewniając lekkość całej konstrukcji.