SZEROKOŚĆ

600 cm

WYSIĘG

350 cm

KĄT NACHYLENIA

5 – 75 stopni

KLASA WIATROWA

2

Ponadczasowa linia markizy Markilux MX-3 doskonale uzupełni taras o nietuzinkowy wystrój oraz ważną funkcję ochrony przeciwsłonecznej i przeciwdeszczowej. Niepodważalnie pasuje do designu domów współczesnych, ale dzięki możliwości zmian koloru wykończenia dobrze współgra również z budynkami starszymi, dodając im odrobinę nowoczesnego szyku.

Markilux MX-3 została stworzona w oparciu o najnowszą technologię i ma za zadanie sprostać swoim obowiązkom przez wiele lat. Producent odpowiedział na potrzeby swoich Klientów i zaproponował innowacyjne rozwiązanie markizy, która w formie zamkniętej robi ogromne wrażenie dzięki harmonijnemu wyglądowi. Wyraźny profil i zgrabne łuki w połączeniu z szeroką gamą kolorystyczną podkreślą wyjątkowość każdego tarasu.

Wydajność markizy zaskoczy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nieduża kaseta o przekroju 12 x 23 cm mieści w sobie tkaninę o wymiarach aż do 3,5 metra wysięgu. Do tego całość stworzona jest z najwyższej klasy komponentów odpornych na wilgoć i mróz.

Markiza-Markilux-MX3-żółta
Markiza-Markilux-MX3-zieleń
Markiza-Markilux-MX3-szara
Markiza-Markilux-MX3-orange
Markiza-Markilux-MX3-fiolet
Markiza-Markilux-MX3-czerwień
Markiza-Markilux-MX3-creme
Markiza-Markilux-MX3-brąz

GALERIA

DODATKI DO MARKIZ

CZUJNIK WIATROWY

PROMIENNIK CIEPŁA

OŚWIETLENIE LED

WYSUWANA FALBANA PRZEDNIA