Poznaj zastosowanie naszych rolet rzymskich

Rolety rzymskie to popularny i efektowny system osłon okiennych pasujący zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Elastyczność żaluzji rzymskich polega na możliwości wyboru funkcji. Rolety można zastosować jako firany rzymskie lub jako kotary rzymskie. Wiele zależy od wybranego z bogatego katalogu eleganckiego materiału. Tkaniny mogą być lekkie tiulowe, bawełniane lub ciężkie zasłonowe.

Zastosowanie ekskluzywnych rolet rzymskich pozwala uniknąć wrażeniu monotonii poprzez możliwości ułożenia tkaniny. Rolety opuszczone to prosta płachta materiału, zaś podniesione układają się w miękkie poziome fałdy. Te nowoczesne osłony okienne nadadzą się m.in. do mieszkań i domów, w szczególności do sypialni i pokoi nadając im niepowtarzalny, zmienny charakter.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI RZYMSKIMI?

Skontaktuj się z nami

Poszczególne modele rolet rzymskich

Dzięki systemom specjalnych linek można uzyskać niezwykłe efekty, które mogą zostać wzmocnione poprzez zastosowanie konkretnych modeli:

  • Roleta rzymska bez usztywnień pozostaje gładka po opuszczeniu, natomiast po złożeniu naturalnie układa się w delikatne fałdy.
  • Roleta rzymska z fiszbinami składająca się w regularne równoległe fałdy podczas składania. Fiszbiny pozostają widoczne po całkowitym opuszczeniu materiału.

Sterowanie rolet rzymskich dostosowane jest do potrzeb użytkownika oraz gabarytów osłon i może polegać na mechanizmie łańcuszkowym lub na sterowaniu elektrycznym.

Rolety rzymskie zamontować można w wielu miejscach

Rolety rzymskie mogą być również stosowane na przeszkleniach poziomych lub ukośnych, w szczególności na szklanych dachach lub w oknach dachowych. Przy wyborze tego rozwiązania przy wysokich pomieszczeniach zalecane jest wyposażenie rolety w silnik elektryczny pozwalający na sterowanie zdalne.

Dzięki możliwościom montażowym rolety rzymskie możemy stosować w całym domu, niezależnie od poziomu skomplikowania okna i przeszklenia.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI RZYMSKIMI?

Skontaktuj się z nami