System elewacyjny

Elewacje stworzone w systemie Rezysta to ponadczasowa, niepotrzebująca impregnacji propozycja dla domów, w których ważnym elementem wykończenia jest drewno. Deski kompozytowe o atrakcyjnym wykończeniu imitującym egzotyczne drewno dodają charakteru i uroku budynkowi. Dodatkowo barwę okładziny można dostosować do pozostałych faktur użytych na elewacji, dzięki jej powierzchniowemu barwieniu. Dostępne kolory to, oprócz naturalnego koloru, barwy w zakresie od żółtobrązowego dębu, przez brązy po czarnobrązowe odcienie drewna egzotycznego, a co za tym idzie możliwości kolorystyczne są nieograniczone.
System desek kompozytowych Rezysta jest wodoodporny, a także posiada długotrwałą ochronę przed skutkami promieniowania UV. Pozwala to na ogromną konkurencyjność względem tradycyjnego drewna stosowanego na elewacji. Rezysta może być również stosowany jako zamiennik drewnianych tarasów i innych elementów zewnętrznych występujących w otoczeniu domu.
Imitacja drewna na fasadach budynku dodaje optycznego ciepła i przytulności. Nic więc dziwnego, że takie rozwiązanie jest mocno popularne zarówno w architekturze tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Dodatkowo kompozyt Rezysta umożliwia uzyskanie wyżej wymienionego efektu niezależnie od charakterystycznych dla danego regionu warunków atmosferycznych.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SYSTEMEM ELEWACYJNYM REZYSTA?

Skontaktuj się z nami