Rolety na okna dachowe zaciemniające ochronią przed słońcem

Rolety dachowe to konieczność w większości przypadków okien dachowych przez ich ekspozycję na światło słoneczne. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tkanin rolety do okien dachowych mogą tworzyć dodatkowy nastrój lub być istotnym elementem wystroju wnętrza.
Duży wybór systemów rolet do okien dachowych, a także odpowiedni wachlarz kolorystyczny oferowanych tkanin spełni oczekiwania każdego użytkownika okna dachowego.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLETAMI DACHOWYMI?

Skontaktuj się z nami

Rodzaje rolet dachowych w naszym sklepie

  • Roleta dachowa sprężynowa to najprostsze i niezawodne rozwiązanie posiadające napęd ze stałym naciągiem sprężyny. Roletę można zablokować w kilku położeniach poprzez wpięcie belki dolnej w specjalne haczyki.
  • Roleta dachowa z prowadnicą to bardzo popularne rozwiązanie, którego ogromnym atutem jest możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu, wedle potrzeb użytkownika.
  • Roleta zaciemniająca to roleta na okno dachowe z prowadnicą, przygotowana ze specjalnej tkaniny uniemożliwiającej przedostanie się do pomieszczenia promieni słonecznych. Szczególnie polecana do sypialni i pokoi dziecięcych.
  • Roleta plisowana jest bardzo dekoracyjna i  subtelnie rozprasza światło. Dzięki bocznym prowadnicom możliwe jest zablokowanie rolety w wymaganym miejscu.
  • Roleta 2w1: plisowana i zaciemniająca to mix pozwalający na zastosowanie atrakcyjnej osłony okna dachowego z funkcją całkowitego zaciemnienia. Zależnie od potrzeb można ustawić każdą tkaninę w dowolnym miejscu.

Rolety dachowe są łatwe w montażu i niezwykle funkcjonalne

Pomieszczenia znajdujące się na poddaszu szczególnie narażone są na nadmierne nagrzewanie i zbyteczne nasłonecznianie promieniami słońca. Warto temu zaradzić wybierając jedną z wielu atrakcyjnych propozycji rolet dachowych.
Montaż rolet na okna dachowe jest niezwykle prosty. Nałożenie systemu trwa zaledwie kilka minut, a jego funkcjonalność będzie zadowalała użytkowników przez lata.