Cechy żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie osłonięcia wnętrz budynku przed działaniem promieni świetlnych. Odporny na działanie warunków atmosferycznych system zlokalizowany na zewnątrz okna zostawia nienaruszoną aranżację pomieszczenia, jednocześnie urozmaicając elewację. Wybór kolorystyki pozwala na dopasowanie żaluzji fasadowych pod konkretny styl budynku.

Ochrona przed światłem to nie jedyny atut żaluzji fasadowych. Są one również doskonałym termoizolatorem wspomagającym oszczędzanie pieniędzy przeznaczonych na ogrzewanie lub klimatyzację obiektu. Polega to na ograniczeniu przepływu masy powietrza dzięki barierze termicznej wytworzonej pomiędzy lamelkami a szybą spowalniającej wymianę ciepła z budynku na zewnątrz i z powrotem.

Nasze żaluzje fasadowe znajdą zastosowanie w każdym budynku

Duże przeszklenia stosowane zwłaszcza w nowoczesnych budynkach mocno narażają wnętrza na znaczne nasłonecznienie. Żaluzje fasadowe nadają się nawet do największych z nich dodatkowo zachowując komfort użytkowania polegający na ochronie prywatności. Z naszymi żaluzjami fasadowymi zadbasz o wygodę swoją i swoich pracowników. Idealnie sprawdzą się one do biura, nie ważne czy małego czy dużego, a także do mieszkania i domu.

Płynne sterowanie lekkiej i prostej konstrukcji żaluzji fasadowych jest plusem, o którym należy pamiętać. Usprawnienie użytkowania polega na zoptymalizowanej mechanice dopasowanej do potrzeb inwestora, wzmocnionej automatyką opartą na najnowszych technologiach. Mechanizm sterowania jest tak prosty, że nikt nie powinien mieć z nim najmniejszych problemów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ŻALUZJAMI FASADOWYMI?

Skontaktuj się z nami

Rodzaje żaluzji fasadowych

W naszej ofercie znaleźć można dwa typy żaluzji:

  • żaluzje fasadowe C80 - są to najpopularniejsze spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Lamele w kształcie litery C, wyprofilowane są obustronnie do wewnątrz, co zapewnia większą sztywność. Dzięki łatwemu sterowaniu, w łatwy sposób można samodzielnie zwiększać lub zmniejszać natężenia światła.
  • żaluzje fasadowe Z90 - cechuje je podwyższony współczynnik zaciemnienia, co zapewnia specjalne lamele w kształcie bardzo zbliżonym do litery Z. Wyposażone są one również w profil wyciszający, co stanowczo powinno zwiększyć komfort użytkowania tych żaluzji fasadowych. Sterowanie kątem pochyłu jest równie łatwe tak jak w przypadku żaluzji fasadowych C80.