Żagiel Tarasowy

Najnowocześniejszy design z przyjemnością wprowadzany do ogrodów naszych klientów to żagle tarasowe stworzone ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów.

Przydomowa strefa relaksu nie istniałaby bez odpowiednio zacienionego miejsca, w którym można się ukryć podczas najbardziej słonecznych dni. Rozpięty na specjalnych podporach żagiel oprócz upragnionej ochrony przed promieniami słońca sprawi, że ten fragment ogrodu będzie przytulny i miły dla oka.

Kształt i rozmiar żagli tarasowych jest szczegółowo omawiany z klientem i skrupulatnie dopasowany do jego potrzeb, aby komfort użytkowania był na najwyższym poziomie.

Dzięki prostej i ponadczasowej konstrukcji montaż i demontaż osłony jest banalny i zajmuje niewiele czasu. Utrzymanie tkaniny w czystości jest również bardzo łatwe, przez co nie należy się martwić wykorzystując do ochrony przed światłem materiały jasne.

Żagle tarasowe idealnie się nadadzą także do miejsc użyteczności publicznej jako subtelne i wyjątkowe zadaszenie części zewnętrznych.