Niezawodne bramy garażowe rolowane to najistotniejszy element garażu odpowiedzialny za bezpieczeństwo przechowywanych we wnętrzu rzeczy, a także uniemożliwienie dojścia do kolejnych dostępnych z niego pomieszczeń. Dodatkowo brama jest wytrzymała na działania mechaniczne oraz posiada solidne prowadnice. Pionowy kierunek ruchu rolety pozwala na zwiększenie widoczności przy wyjeżdżaniu z garażu nie ograniczając jednocześnie przypadków, w których podjazd do garażu jest bardzo krótki i prowadzi wprost na ulicę.
Bramy roletowe posiadają zabezpieczenie przed podniesieniem. Hamulec elektromagnetyczny siłownika skutecznie udaremnia próby wdarcia się do garażu.
Oszczędność miejsca na elewacji zawdzięczamy dyskretnej kasecie zlokalizowanej tuż nad bramą wjazdową. Roleta może być montowana zarówno w obiektach nowych, jak i w istniejących. Każdą bramę można przygotować w kolorystyce dobranej przez inwestora pasującej do elewacji budynku. Bramy roletowe są bardzo proste i dyskretnie podkreślają design całej budowli.
Przy potrzebie doświetlenia garażu w sposób naturalny istnieje możliwość montażu przeszklenia w przestrzeni rolety. Brama posiada profile budujące pancerz charakteryzujące się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną.
Obsługa bramy do garażu jest banalna poprzez użycie specjalnego pilota. Sterowanie automatyczne sprawdza się szczególnie w przypadku deszczu czy mrozu, gdy każdorazowe wysiadanie z samochodu na dworze jest dyskomfortem.