Niezawodne bramy garażowe rolowane to najistotniejszy element garażu odpowiedzialny za bezpieczeństwo przechowywanych we wnętrzu rzeczy, a także uniemożliwienie dojścia do kolejnych dostępnych z niego pomieszczeń. Dodatkowo brama jest wytrzymała na działania mechaniczne oraz posiada solidne prowadnice. Pionowy kierunek ruchu rolety pozwala na zwiększenie widoczności przy wyjeżdżaniu z garażu nie ograniczając jednocześnie przypadków, w których podjazd do garażu jest bardzo krótki i prowadzi wprost na ulicę.

Bramy roletowe posiadają zabezpieczenie przed podniesieniem. Hamulec elektromagnetyczny siłownika skutecznie udaremnia próby wdarcia się do garażu.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ROLOWANYMI BRAMAMI GARAŻOWYMI?

Skontaktuj się z nami

Oszczędność miejsca na elewacji zawdzięczamy dyskretnej kasecie zlokalizowanej tuż nad bramą wjazdową. Roleta może być montowana zarówno w obiektach nowych, jak i w istniejących. Każdą bramę można przygotować w kolorystyce dobranej przez inwestora pasującej do elewacji budynku. Bramy roletowe są bardzo proste i dyskretnie podkreślają design całej budowli.

Przy potrzebie doświetlenia garażu w sposób naturalny istnieje możliwość montażu przeszklenia w przestrzeni rolety. Brama posiada profile budujące pancerz charakteryzujące się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną.

Obsługa bramy do garażu jest banalna poprzez użycie specjalnego pilota. Sterowanie automatyczne sprawdza się szczególnie w przypadku deszczu czy mrozu, gdy każdorazowe wysiadanie z samochodu na dworze jest dyskomfortem.