ROLETY DOSTARCZA NAM GENERALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ

 

Inteligentne rolety elektryczne Bubendorff doskonale sprawdzają się jako osłona okien w domach i biurach. Nowoczesne rozwiązania w postaci sterowania pilotem czy aplikacją to nie tylko udogodnienie, ale również znaczne zwiększenie bezpieczeństwa budynku. Sama obsługa tychże rolet elektrycznych jest niezwykle prosta i każdy sobie z nią poradzi.

Wykonane na miarę elektryczne i solarne inteligentne rolety Bubendorff zapewniają łatwą instalację i bezproblemową obsługę. Żywotność stosowanych materiałów jest gwarantowana przez producenta i podparta ciągłym udoskonaleniem oferowanych produktów.

Doświadczony producent, firma Bubendorff, od dziesięcioleci tworzy niezawodne systemy osłon przeciwsłonecznych. Firma ta jest niekwestionowanym liderem wśród producentów rolet elektrycznych, jeśli chodzi o niezawodność i nowoczesność.

Bezsprzeczny europejski lider w produkcji inteligentnych rolet elektrycznych to gwarancja wygodnych i solidnych rozwiązań indywidualnie dopasowywanych do potrzeb użytkownika. Od lat firma Bubendorff stawia na zadowolenie klienta, dzięki czemu może wciąż udoskonalać swój produkt, przez co inteligentne rolety elektryczne Bubendorff stają się z roku na rok coraz lepsze.

Rolety Bubendorff do Twojego domu

Rolety Bubendorff idealnie nadają się do zastosowań połączonych z rozwiązaniami inteligentnego domu. Niezliczone możliwości integracji produktów sprawią, że inteligentne rolety staną się istotnym elementem systemu. Dzięki tym roletom elektrycznym, zadbasz nie tylko o wygodę, ale również o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

Te systemy osłon sprawdzą się zarówno jako element chroniący przed słońcem w domu, jak i w biurze czy magazynie. Inteligentne rolety Bubendorff to niezawodny system, na który warto się zdecydować.

Realizacje

Oferta Bubendorff

INTELIGENTNA ROLETA ELEKTRYCZNA ID3 SOLAR

tradycyjna / z funkcją żaluzji

Roleta zewnętrzna z silnikiem solarnym

INTELIGENTNA ROLETA ELEKTRYCZNA ID3 HYBRID

tradycyjna / z funkcją żaluzji

Roleta zewnętrzna z silnikiem hybrydowym

INTELIGENTNA ROLETA ELEKTRYCZNA ROLAX

Roleta aluminiowa na dach ogrodu zimowego

STEROWANIE

Piloty oraz sterowanie Smartfonem

[/vc_column_text]