SZEROKOŚĆ

600 cm

WYSIĘG

350 cm

KĄT NACHYLENIA

5 – 45 stopni

KLASA WIATROWA

2/1

Realizując marzenia o idealnym domu warto pamiętać o ważnym elemencie – o tarasie. To tu wiosną i latem zgromadzi się cała rodzina by na świeżym powietrzu spędzać wspólny czas! Zadaszenie tarasu pozwoli na ochronienie najbliższych przed zbytnim nagrzewaniem w upalne dni, nadmiernym nasłonecznieniem i nieuniknionymi opadami deszczu.

Rodzajów zadaszenia może być wiele, ale jednym z praktyczniejszych i zarazem ekonomicznych rozwiązań jest markiza Top Sol. Jej prosta konstrukcja umożliwia swobodne korzystanie, a spory wysięg zasłoni nawet naprawdę duże tarasy.

Odporny na zabrudzenia materiał dobieramy osobiście, tak aby pasował do elewacji oraz naszej wizji tarasu. Nawet najbardziej odważne kolory w zestawieniu z pozostałymi elementami wyposażenia będą współgrały i stworzą niepowtarzalne wrażenie.

Półkaseta markizy Top Sol, w której chowa się tkanina, jest minimalistyczna i kolorystycznie dopasowana do naszych potrzeb. Po złożeniu markizy widzimy jedynie zgrabny poziomy element mieszczący w sobie całą konstrukcję markizy.

Radość z tarasu osłoniętego markizą Top Sol może być jeszcze większa po zastosowaniu promiennika ciepła – dzięki niemu możemy przebywać na świeżym powietrzu nawet w chłodniejsze dni i wieczory. Po zmierzchu przyda nam się również estetyczne oświetlenie LED. Dodatkowe elementy wyposażenia są dostosowywane do potrzeb użytkowników.

GALERIA

DODATKI DO MARKIZ

CZUJNIK WIATROWY

PROMIENNIK CIEPŁA

OŚWIETLENIE LED

WYSUWANA FALBANA PRZEDNIA