Ochrona przed warunkami atmosferycznymi musi charakteryzować się estetyką wykończenia oraz gwarancją jakości. Aby zachować te parametry warto pomyśleć o dachach szklanych, które świetnie sprawdzają się w roli zadaszenia tarasu. Stosowane w nich grube szkło hartowane to niezwykle mocne i solidne wykończenie idealnie pasujące do nowoczesnej architektury oparte na bezpiecznej i wytrzymałej konstrukcji.

Wygląd dachów szklanych zależny jest od podziału przeszklenia połaciowego. Układ szprosów zmienia charakter całej konstrukcji, dlatego ważne jest dobranie go po uprzednim przeanalizowaniu projektu. Przy wyborze odpowiedniego zadaszenia tarasu do swojego domu, zawsze pomoże nasz specjalista.

Tolerancja na wysoką temperaturę przy zapewnieniu przeźroczystości zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. To trwałe zadaszenie o nieznacznym kącie nachylenia posiada możliwość przykrycia szkła markizą montowaną nad lub pod dachem, dzięki czemu oprócz ochrony przed deszczem zaciemniamy szklane zadaszenie tarasu zgodnie z potrzebami użytkowania.

Dachy szklane posiadają wiele możliwości przeniesienia wody deszczowej, zatem szczegóły projektowanej przegrody dostosowywane są do istniejących warunków kubaturowych i atmosferycznych. Jednym z najbardziej eleganckich rozwiązań jest zastosowanie słupków podtrzymujących wyposażonych w wewnętrzną rynnę.

Szklane zadaszenie tarasu TOP GLASS

Doskonała i nowoczesna forma zabezpieczenia tarasu przed nadmiernym słońcem lub deszczem w postaci atrakcyjnej pergoli. Deszcz odprowadzany jest za pomocą zamontowanej na skraju konstrukcji rynny. Całość jest również odporna na silny wiatr, dzięki czemu nie musimy obawiać się spędzania czasu pod zadaszeniem tarasu TOP GLASS nawet przy silnym wietrze i deszczu.

Zobacz
Informacje techniczne

max wymiar

700 x 500

kąt nachylenia

3 - 20 stopni

materiał

aluminium / szkło

Sposób montażu

Konstrukcja dościenna

Dachy szklane TOP GLASS inTegrale

Zagwarantowana odpowiednia dawka cienia na tarasie nada rodzinnemu wypoczynkowi charakter bezgranicznych wakacji we własnym domu. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się jako zadaszenie tarasu, pod którym będą mogły bawić się dzieci, ale również będzie można pod nim urządzać spotkania z z całą rodziną i znajomymi.

Zobacz
Informacje techniczne

max wymiar

700 x 500

kąt nachylenia

3 - 20 stopni

materiał

aluminium / szkło

Sposób montażu

Konstrukcja dościenna

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY DACHAMI SZKLANYMI?

Skontaktuj się z nami

dachy szklane nyon

Całoroczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi idealnym rozwiązaniem dla tarasu. Zadaszenie tarasu NYON to bardzo nowoczesny dach szklany, dzięki któremu możemy korzystać z pięknej pogody zarówno w cieniu jak i w pełni słońca. Zapewnia to dodatkowa opcja przesłaniania dachu ,odporną na ubrudzenia i różne warunki atmosferyczne, tkaniną.

Zobacz
Informacje techniczne

max wymiar

600 x 400

kąt nachylenia

5 - 15 stopni

materiał

aluminium / szkło

Sposób montażu

Konstrukcja dościenna

 

DAchy SZKLANe ARDON

Całoroczna ochrona tarasu przed opadami deszczu i śniegu z dodatkową opcją wysuwanej przeciwsłonecznej markizy. Zadaszenie tarasu od firmy Stobag świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Dzięki rozsuwanej markizie, sami możemy decydować o powierzchni, która ma być chroniona przed słońcem, a dach szklany dodatkowo zapewnia stabilność i całoroczną ochroną przed deszczem.

Zobacz
Informacje techniczne

max wymiar

1000 x 170/325

kąt nachylenia

5 - 20 stopni

materiał

aluminium / szkło / tkanina

Sposób montażu

Konstrukcja dościenna