SZEROKOŚĆ

600 cm

WYSIĘG

350 cm

KĄT NACHYLENIA

5 – 45 stopni

KLASA WIATROWA

2/1

TopSatinmarkiza2

Markiza Top Satin z charakterystyczną obłą kasetą upiększy nowoczesny taras tworząc na nim przestrzeń wolną od opadów deszczu i nadmiernego nasłonecznienia. W naturalny sposób możemy przedłużyć część salonu o strefę odpoczynku na świeżym powietrzu.

Designerskie spojrzenie projektantów na markizę Top Satin pozwoliło na wyprodukowanie niepowtarzalnej ochrony przeciwsłonecznej perfekcyjnie pasującej do domów nowoczesnych i stylowych. Możliwość wyboru koloru poszycia nadaje niepowtarzalny klimat tarasowi – zależnie od wybranej barwy tkaniny nastrój pod markizą będzie inny, odbite światło będzie współgrać z materiałami wykończenia podłogi i elewacji oraz ciekawie rozproszy się po przeszkleniu okien.

Po złożeniu markiza zamienia się w elegancki moduł poziomej zamkniętej kasety o przekroju owalu. Wraz z tkaniną w kasecie chowają się również ramiona podtrzymujące, dzięki czemu efekt końcowy jest minimalistyczny i niezwykle estetyczny. Kolor kasety możemy dobrać pod elementy znajdujące się na elewacji, np. kasetę możemy dostosować pod kolor stolarki okiennej i drzwiowej.

Aby zwiększyć poziom zadowolenia z zamontowanej markizy Top Satin polecamy uzupełnić zamówienie o czujnik wiatrowy oraz promiennik ciepła

GALERIA

DODATKI DO MARKIZ

CZUJNIK WIATROWY

PROMIENNIK CIEPŁA

OŚWIETLENIE LED

WYSUWANA FALBANA PRZEDNIA