Rolax – niezawodny system rolet do ogrodów zimowych i szklanych dachów marki Bubendorff

Roleta Bubendorff

Firma Bubendorff posiada zakłady produkcyjne we Francji i w Niemczech, a jej głównym celem jest zagwarantowanie klientom innowacyjnych i ekologicznie świadomych produktów z oczywistą gwarancją trwałości. Jeśli nadal zastanawiasz się, jakie rolety wybrać dla siebie, ten artykuł postara się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Roleta Bubendorff

Bubendorff – dlaczego wybrać?

Bubendorff to zdecydowany mistrz swojego fachu, a rolety nie mają przed nim żadnych tajemnic. Marka roletami zajmuje się kompleksowo, od A do Z, nie tylko integrując wszystkie komponenty i etapy pracy produkcji, lecz również opracowując każde z wspomnianych komponentów, w tym silnik. Doświadczenie Bubendorff ma ogromne – przez lata pracy zgromadził je podczas produkcji kilku milionów rolet.

Co to jest Rolax?

Rolax, system system rolet do ogrodów zimowych i szklanych dachów marki Bubendorff to genialne rozwiązanie dostosowane do wszelkich możliwych sytuacji. Jakie są plusy systemu rolet Rolax?
Pierwszy z nich to zdecydowanie fakt, że rolety Rolax są odpowiednie do każdego typu ogrodów zimowych i dachów szklanych. Dzięki szerokim możliwościom, Bubendorff oferuje duże szerokości i długości przy zakresie nachylenia dachu od 0 do nawet 81 stopni!

System rolet Rolax – zalety

Kolejną zaletą opcji Rolax jest jej dostępna na rynku kolorystyka. Opisywane rolety można dostać w 5 standardowych wersjach kolorystycznych: białej, srebrnej, beżowej, brązowej i antracytowej, przy czym antracyt dotyczy w tym wypadku wyłącznie ramy. Doskonale sprawdzi się to przy najpopularniejszych barwach ogrodów zimowych. Co więcej, marka Bubendorff oferuje ramy dostępne praktycznie w każdym kolorze. Posiadasz dom w stylu nowoczesnym, a może bliżej Ci do stylistyki wiktoriańskiej? Rolax genialnie wpasuje się w każdą architekturę i będzie dobrze wyglądał we wszystkich regionach kraju, niezależnie od charakteru widoków rozciągających się w okolicy miejsca zamieszkania.

Rolax Bubendorff – praktyczne funkcje

Do praktycznych funkcji rolet Rolax marki Bubendorff należy przede wszystkim skuteczna ochrona cieplna poprzez zacienianie. Mają na to wpływ stabilne, dwuścienne listwy aluminiowe Rolax, które nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym ciepłem, lecz również są bardzo odporne na porywisty wiatr i sprawiają, że Rolax może być stosowany niezależnie od deszczu czy innych panujących akurat na zewnątrz niesprzyjających warunków atmosferycznych.

To nie wszystko! Rolax pozwala także na zaoszczędzenie energii w zimie! Jak to się dzieje? To proste! Wpływa na to izolująca warstwa powietrza powstająca w zamkniętym systemie Rolax, dokładnie pomiędzy lamelami a oszkleniem. Po otwarciu Rolax w łatwy sposób umożliwia ogrzewanie ogrodu zimowego wprost przez szklany dach. Uwaga! Nie warto obsługiwać go w przypadku oblodzenia.

Bubendorff Rolax w lecie

Okej, wspomnieliśmy o zimie, jednak w takim wypadku… co z latem? Nadchodzimy z odpowiedzią! Latem, podczas słońca i upałów, skuteczność rolet Rolax marki Bubendorff jest jeszcze większa! Czy to możliwe? Okazuje się, że tak! W pełnym słońcu Rolax działa jak swoista ochrona przed ciepłem, a w pozycji wysuniętej jest w stanie obniżyć temperaturę w ogrodzie zimowym nawet o 20 stopni!

Rolax Bubendorff na wymiar

Jakby tego było mało, marka Bubendorff oferuje również wykonanie systemu rolet do ogrodów zimowych i szklanych dachów Rolax na wymiar! Wszystko po to, by klienci mogli cieszyć się wszystkimi zaletami i bezpieczeństwem opisywanego produktu wykonanego przemysłowo według indywidualnej miary. Dzięki takiemu dopracowanemu do perfekcji wykonaniu, system Rolax da się w stu procentach dopasować do ogrodu zimowego klienta. Głębokość ogrodu zimowego może w tym wypadku liczyć nawet do 6 metrów! Marka Bubendorff oferuje maksymalną szerokość pojedynczego pola wynoszącą 1,8 metra, zaznaczając jednak, że za pomocą jednego silnika można połączyć i uruchamiać aż do 5 pól do maksymalnej, całkowitej szerokości wynoszącej nawet 6 metrów!

System rolet Rolax – gwarancja

Obawiasz się, że pomimo zapewnień producenta Twój system rolet Rolax uszkodzi się, na przykład w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak spory wiatr czy obfity deszcz? Bez obaw – marka Bubendorff nie zawiodła i w tym przypadku, oferując wszystkim swoim klientom aż siedem lat gwarancji na wszystkie komponenty. Warunki gwarancji firmy Bubendorff GmbH dostępne są na stronie internetowej producenta pod adresem www.bubendorff.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *