Zasłony i Rolety w domu jednorodzinnym

Zasłony- Grako Warszawa.jpg

Zasłony i rolety rzymskie w domu jednorodzinnym.

Do naszej firmy zgłosił się ponownie Pan Paweł, który jest naszym wieloletnim klientem i tym razem poprosił nas, abyśmy wykonali dla niego w pierwszej kolejności rolety zewnętrzne, a następnie zasłony, rolety rzymskie oraz plisy do nowo budowanego domu. Realizacja była rozłożona etapowo wraz z budową domu i pracami budowlanymi, tak więc przed położeniem elewacji zamontowaliśmy rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji, a gdy już nadszedł czas aranżacji wnętrza uszyliśmy zasłony, rolety rzymskie oraz zamontowaliśmy plisy na oknach.

Jakich systemów użyliśmy?

Po rozmowach z nami inwestor zdecydował się na system rolet z funkcją żaluzji, aby mieć możliwość regulowania światła, które wpada do pomieszczenia dodatkowo izolując termicznie pomieszczenie. Ten system rolet zewnętrznych dodatkowo posiada funkcję zabezpieczenia, dzięki czemu zdecydowanie zwiększamy nasz komfort.

Do sufity zostały zamontowane aluminiowe szyny KS, które pozwalają na ukrycie ich w specjalnie zrobionych korytach, tak aby eksponować jedynie zasłonę. Tkaniny zostały uszyte na taśmach wave, które idealnie tworzą falę po zasłonięciu całego okna. W pokoju gościnnym, sypialni oraz pokojach dzieci zamontowaliśmy rolety rzymskie w tradycyjnym sposobie szycia. Taka forma zdecydowanie pasuję do nowoczesnych domów.

We wszystkich oknach zostały zamontowane również żaluzje plisowane z tkaniną firankową, która dodaje lekkości i bardzo ładnie się rozświetla, nie zatrzymując światła, a zdecydowanie chroniąc naszą prywatność.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

Rolety Zewnętrzne

Zasłony

Rolety Rzymskie

Plisy

Wnioski

Naszym zdaniem nie należy ograniczać się do osłon wewnętrznych lub zewnętrznych. Zdecydowanie dobrze jest przemyśleć funkcjonalność danych systemów i zaadoptować je tak, aby były optymalne dla każdego użytkownika.

Warto zamontować szczególnie w oknach od strony południowej osłony przeciwsłoneczne zewnętrzne, dla obniżenia temperatury wewnątrz budynku. Od wchodu, zachodu lub północy te same osłony mogą posłużyć nam w ochronie naszej prywatności i bezpieczeństwa. Decydując się również na osłony wewnętrzne, dodatkowo uatrakcyjnimy nasze wnętrze.

Opinia

Wybierając kolejny raz naszą firmę Pan Paweł wiedział, że nie zawiedziemy jego oczekiwań.

Dziękujemy za kolejną wspólną realizację.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *