Największy Rolax w Polsce – Realizacja

Rolax- widok z góry- Grako Warszawa.jpg

Największa roleta na ogród zimowy w Polsce.

To jedna z takich inwestycji kiedy po montażu w firmie mówimy „Dobra Robota”. Zamontowana roleta na ogród zimowy jest o powierzchni ponad 100 m2. Jak do tej pory to największy Rolax jaki zamontowaliśmy, dokładniej posiada 4 osobne moduły, dzięki czemu klient może dobrze regulować doświetleniem i temperaturą w ogrodzie zimowym. System obsługiwany jest pilotem, dzięki czemu jest prosty w obsłudze, a jednocześnie jest bezawaryjny.

Dlaczego został wybrany system Rolax?

Po długich i kilkukrotnych rozmowach inwestor zdecydował się na system rolet aluminiowych na zadaszenie ogrodu zimowego, ponieważ oczekiwał systemu, który będzie gwarantował działanie nawet w najtrudniejszych warunkach latem jak i zimą. System Rolax latem obniża temperaturę nawet do 20 stopni, zimą natomiast zmniejsza straty ciepła, dzięki czemu ogranicza użycie klimatyzatora oraz pozwala na znacznie mniejsze dogrzewanie pomieszczenia. Do pancerza wstrzykiwana jest ciśnieniowa pianka poliuretanowa, która jest izolatorem. Producent Bubendorff gwarantuję 14000 cykli rolety co przekłada się na 7 letnią gwarancję. Po opuszczeniu całkowicie pancerzy system rolet dachowych posiada bardzo dobrą szczelność, dlatego nie strach zostawiać opuszczonych rolet nawet w wietrzny dzień. Pancerz, prowadnice oraz skrzynka wykonana jest z aluminium, dlatego też bardzo łatwo utrzymać wszystko w czystości. Wystarczy w razie konieczności pod ciśnieniem przeczyścić wszystko wodą.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

https://grako.pl/rolax-roletadogrodowzimowych/

Film z realizacji

Wnioski

Zdecydowanie możemy polecić Rolax na dach ogrodu zimowego lub oranżerii. Jeżeli potrzebne jest obniżenie temperatury w pomieszczeniu lub docieplenie go zimą to ten system będzie to gwarantował.

Opinia

Po zamontowaniu systemu klient zdecydowanie odetchnął z ulgą, ponieważ nadciągała fala upałów, która już nie była tak straszna.

Dziękujemy kolejnemu klientowi za zaufanie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *