Rolety Bubendorff – jakość na pierwszym miejscu

Osłony przeciwsłoneczne firmy Bubendorff coraz częściej pojawiają się w oknach polskich domów. Wraz z ociepleniem klimatu, rośnie zapotrzebowanie na tego typu dekoracyjno – funkcjonalne elementy elewacji budynków. Decydując się na zakup rolet, warto przede wszystkim postawić na ich jakość i wytrzymałość, by móc jak najdłużej cieszyć się z korzyści płynących z posiadania ochrony przeciwsłonecznej domu. 

Marką, która może poszczycić się szczególną dbałością o jakość swoich produktów jest francuska firma Bubendorff, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją rolet zewnętrznych, w szczególności specjalizując się w tworzeniu niezawodnych i nowoczesnych rolet elektrycznych. Bubendorff daje swoim klientom aż 7 lat gwarancji na swoje produkty. Skąd bierze się aż tak długi okres gwarancyjny? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule. 

Bubendorff

Bubendorff i ich wyjątkowy proces produkcyjny

Bubendorff, by móc cieszyć się niesłabnącą pozycją na rynku, cały czas rozwija się i zwiększa swoje moce produkcyjne, co przekłada się na powstawanie nowych fabryk w różnych lokalizacjach. Ich produkty cieszą się popularnością wśród inwestorów w całej Europie, a liczba wytworzonych rolet w ciągu roku osiąga niemal milion sztuk. 

Produkując rolety na tak wielką skalę, Bubendorff opracował specjalny system, dzięki któremu jest w stanie w sposób wydajny i ergonomicznych stworzyć jak największą liczbę produktów, cały czas mając na uwagę jego najwyższą jakość. Na czym ten system polega?

W fabrykach Bubendorff rolety zewnętrzne powstają na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Linie te obsługiwane są przez kilkunastu wysoko wykwalifikowanych inżynierów, dzięki czemu tempo produkcji jest cały czas na tym samym poziomie.

By zapewnić jak najwyższy standard produktu końcowego, wdrożono wieloetapowy system kontroli jakości nad procesem produkcyjny. Kontrola ta jest wykonywana za pomocą specjalnych programów komputerowych, a także laserów i rentgenów, które prześwietlają produkt na każdym etapie obróbki, by sprawdzić, czy wszystkie normy i wytyczne zostały spełnione. Na tym jednak kontrola jakości się nie kończy. Na końcu procesu produkcyjnego losowo wybrane artykuły trafiają na specjalne stanowisko kontroli, gdzie są drobiazgowo sprawdzane, by upewnić się, że spełniają one wszystkie firmowe standardy.

Dzięki tak rozbudowanemu systemowi kontroli, producent ma pewność, iż produkty wychodzące z jego fabryk spełniają wszystkie niezbędne wytyczne świadczące o wysokiej jakości produktu, są bezpieczne i wytrzymałe, a co za tym idzie – najwyższej klasy.

7 lat gwarancji na produkty Bubendorff

Marka Bubendorff będąc pewna najwyższej jakości i niezawodności swoich produktów, oferuje swoim klientom aż 7 lat gwarancji na rolety zewnętrzne. Po upływie 7 lat, w wypadku jakichkolwiek problemów, użytkownicy mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy serwisu pogwarancyjnego. Awarie i usterki systemu jednak nie zdarzają się często, dzięki czemu użytkownicy mogą długo cieszyć się z tej najwyższej klasy osłony przeciwsłonecznej. 

Bubendorff – nowoczesne rozwiązania chroniące naturę.

Wysoka jakość produktów to nie jedyna zaleta, jaką może poszczycić się firma Bubendorff. Rolety zewnętrzne tworzone są bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach, które nie tylko ułatwiają użytkowanie produktu, ale również pozostają przyjazne dla środowiska. Mowa tu zwłaszcza o budowie silnika rolety. Jest on wyposażony w specjalną baterię akumulatorową, która ładowana jest przez ogniwo fotowoltaiczne. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest podnoszenie i opuszczanie osłony około 40 raz w ciągu dnia, co przy przeciętnym użytkowaniu jest w zupełności wystarczające. Cały system jest w pełni zautomatyzowany, co pozytywnie wpływa na komfort obsługi rolet. Może być sterowany za pomocą głosu, telefonu, lub podłączony do sieci inteligentnego domu. Wszystko to w trosce o zadowolenie użytkownika. 

Roleta Bubendorff

Bubendorff – niezmienna jakość na lata

Rolety zewnętrzne Bubendorff to nowoczesne i wysoce funkcjonalne rozwiązanie, na które warto się zdecydować. Urządzenie nie tylko poprawi komfort przebywania w domu, ale również zwiększy jego bezpieczeństwo pełniąc funkcję rolet antywłamaniowych, a przy tym będzie ciekawym i designerskim dodatkiem architektonicznym. Spełniając najwyższe wymagania i standardy jakości, osłony przeciwsłoneczne Bubendorff są produktem o niesłabnącej popularności, a marka cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *