Realizacja Pergoli Stobag Bavona Soft TOP

Pergola Rzymska - zdjęcie 1 - Grako Warszawa.jpg

Co skłoniło klienta na decyzję o zakupie pergoli.

Jak większość naszych klientów, inwestor nie wiedział co dokładnie zrobić, aby osłonić swój taras. Jaki produkt wybrać i w jakim rozmiarze? Po wstępnej rozmowie w naszym biurze udaliśmy się na pomiar zadaszenia tarasu do Konstancina pod Warszawą. Po dłuższej rozmowie i przeanalizowaniu wytycznych od klienta zdecydowaliśmy wspólnie, iż idealnym rozwiązaniem dla tego miejsca będzie Pergola Bavona Soft TOP od szwajcarskiego producenta firmy Stobag. Inwestorowi zależało na zakupie produktu od cenionego producenta, ważne było również dobre odprowadzanie wody z poszycia i to, aby pergola jednocześnie była lekka i tej właśnie lekkości dodaje poszycie baldachimowe. Stabilności dodają słupy z profili aluminiowych.

Czy klient dodał dodatkowe wyposażenie?

Silnik wyposażony jest w sterowanie radiowe, dzięki czemu klient może sterować zadaszeniem i w każdym miejscu je zatrzymać, dodatkowo na ścianie zawieszony jest promiennik ciepła firmy Somfy z trzy stopniową regulacją grzania. W czasie chłodniejszych dni lub wieczorów zdecydowanie umila on czas spędzony pod zadaszeniem. Wystarczy na pilocie na pierwszym kanale uruchomić rozsuwanie tkaniny, na drugim zaś można włączyć grzanie promiennika.

a co z wiatrem?

Pergola Bavona Soft TOP posiada 4 klasę wiatrową, tak więc można z niej korzystać do prędkości wiatru 59 km/h. Jest to jedna z bardziej odpornych osłon tarasowych na rynku. Dodatkowo dokładając opuszczane elektrycznie rolety screen mamy możliwość osłonięcia części tarasu przed wiatrem, deszczem i promieniami UV, tworząc dodatkowy pokój letni, z którego z pewnością tak szybko nie będziemy chcieli wychodzić.

 

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

Bavona Soft TOP

Zdjęcia z realizacji

 

Film z realizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *