Piękna przestrzeń pod dachem szklanym

Najbardziej udane realizacje to te, w których podjęte kompromisy wyglądają jak dawno zaplanowane rozwiązania! Tworzenie przydomowych stref relaksu to nasza pasja, której celem jest pełne zadowolenie Klienta i jego najbliższych.

Ogromną satysfakcję czerpiemy ze współpracy z Inwestorami świadomymi swoich potrzeb i doskonale zdającymi sobie sprawę jak ma wyglądać ich wymarzony dom. Funkcjonalność wszystkich zakamarków jest niezwykle ważna, ale najważniejsze to stworzenie przestrzeni, w której każdy będzie czuł się dobrze.

POŁĄCZENIE DACHU SZKLANEGO Z MARKIZĄ

Przedstawiamy Państwu nasze dzieło: dach szklany marki Lewens, pod którym relaksować się można przez większą część roku dzięki promiennikom ciepła, a uchronić przed nadmiernym nasłonecznieniem dzięki sterowanej zdalnie materiałowej markizie Ancona, również firmy Lewens. Rolety elektryczne z funkcją żaluzji wyprodukowane przez firmę Bubendorf, zlokalizowane na przeszkleniach pionowych, zapewniają dodatkową ochronę przed słońcem.

Prosty design szklanego dachu w połączeniu z elegancką elewacją nowoczesnego domu oraz pięknie wykończonym tarasem to rozwiązanie ponadczasowe. Dzięki wysokiej jakości przeszkleniom włożonym w solidne ramy przebywanie na świeżym powietrzu jest możliwe nawet w niepogodę lub w dni chłodniejsze. Pięknego widoku z okna nie zaburzają toporne konstrukcje, zadaszenie tarasu jest delikatne i idealnie komponuje się z całym projektem domu.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT RODZINY

Taki taras to doskonałe przedłużenie salonu i absolutne wykorzystanie możliwości tarasu. Wszystko z myślą o rodzinie i przyjaciołach, którzy z radością przybędą by wspólnie podziwiać widok z okna. Najbliżsi mogą cieszyć się stworzoną przestrzenią nawet w chłodniejsze dni – strategicznie zlokalizowany promiennik ciepła skutecznie rozgrzeje marznących gości, a w dodatku urozmaici taras nastrojowym delikatnym światłem o ciepłej pomarańczowej barwie.

SZKLANE DRZWI – JAK ZAARANŻOWAĆ TARAS?

Przesuwne drzwi szklane zamontowane na froncie konstrukcji pozwalają na całkowite zamknięcie projektowanego tarasu – efekt ogrodu zimowego idealnie powiększa możliwości aranżacyjne całego domu skutecznie podwajając metraż salonu

Dodatkowo zamontowane na największych przeszkleniach rolety solarne zabezpieczają dom przed nadmiernym nagrzewaniem. Rolety wyposażone są w eleganckie żaluzje. Ich łatwe sterowanie za pomocą dyskretnego pilota pozwala na wpuszczenie takiej ilości światła, jakiej w danym momencie potrzebuje użytkownik. A przy tym funkcja ochrony przeciwwłamaniowej przekonała Inwestora do zamontowania rolet w najbardziej newralgicznym miejscu. Dwa w jednym!

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Czerpiemy radość z tworzenia takich miejsc. Ponad wszystko wiemy, że w tych zabieganych czasach najistotniejsza jest dbałość o relacje międzyludzkie, o komfort całej rodziny oraz o odpoczynek w przyjemnych warunkach. Dzięki nam te warunki zostały spełnione! Teraz czas zaparzyć dzbanek ulubionej herbaty, usiąść wygodnie na tarasie i nie przejmując się pogodą relaksować umysł pięknym widokiem i niekończącymi się rozmowami z najbliższymi.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *