Rolety solarne z funkcją żaluzji firmy Bubendorff – montaż

Rolety Bubendorff- zdjęcie 1- Grako Warszawa.jpg

Montaż rolet solarnych z funkcją żaluzji Bubendorff

Otrzymaliśmy zlecenie od jednego z naszych Klientów na montaż rolet. Wiedząc, że Inwestor ceni najlepsze rozwiązania, wspólnie wybraliśmy rolety z funkcją żaluzji francuskiej marki Bubendorff. Łącznie zamontowaliśmy 14 takich rolet.

Dlaczego rolety Bubendorff?

To jedyne rozwiązanie na polskim rynku, które łączy cechy rolet z funkcją żaluzji. Rolety elektryczne MONO ID3 firmy Bubendorff są wyposażone w ruchome lamele, które pozwalają na zachowanie widoku na zewnątrz z jednoczesnym zacienieniem pomieszczenia. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na połączenie funkcji rolet z zewnętrznymi żaluzjami fasadowymi. To produkt, który gwarantuje wygodne regulowanie dostępu do światła dziennego oraz jednocześnie pełni funkcję ochronną i antywłamaniową. Ruchome pióra rolet chronią prywatność domowników i pozwalają na dostęp do widoku na zewnątrz. Rolety Bubendroff wyposażone są w lamele wypełnione pianką wstrzykiwaną pod wysokim ciśnieniem, która jest gwarantem blokady termoizolacyjnej. W efekcie koszty ogrzewania i schładzania domu znaczenie spadają. Co ważne rolety są wyposażone w czujniki temperatury i natężenia światła. W czasie dużego nasłonecznienia roleta zewnętrzna automatycznie opuszcza się do pozycji prawie zamkniętej, wpuszczając światło do pomieszczenia, otwiera natomiast jak szczytowa temperatura minie nie dopuszczając tym samym do przegrzania isę pomieszczenia. Gdy temperatura spadnie poniżej 12 stopni roleta zewnętrzna automatycznie opuszcza się po zmroku, aby zapobiec utracie ciepła przez okna.

Ekologiczne rozwiązanie solarne

Wybranie rozwiązania solarnego nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Ogniwo fotowoltaiczne ładuje baterie niezależnie od pogody – także wtedy, gdy niebo jest całkowicie zachmurzone. Korzystając z baterii możesz podnieść/opuścić roletę do 40. razy w ciągu dnia. Takie rozwiązanie jest ekologiczne, a przy tym nie wymaga przeprowadzania dodatkowych remontów w już wykończonych domach.

Sterowanie iDiamant

Przy realizacji tak dużego zamówienia na rolety nie mogło zabraknąć również nowoczesnego sterowania iDiamant. Pozwala ono na zdalne sterowanie roletami Bubendorff z tabletu czy smartfona i na programowanie harmonogramu czasowego dla każdej rolety. Dostępna jest także opcja sterowania głosowego oraz tworzenie własnych scenariuszy – wyjście z domu czy randka. Sterowanie iDiamant pozwala roletom reagować na zmieniające się warunki zewnętrzne za pomocą stacji pogodowej Netatmo.

Do realizacji projektu wykorzystaliśmy:

Roleta solarna ID3 MONO Bubedorff w kolorze atracytowym według palety RAL

Sterowanie iDiamant

Opinia Klienta:

Klient wybrał rozwiązanie rolet solarnych firmy Bunedorff, ponieważ nie chciał już ingerować w wykończony dom i ponownie tynkować ścian. Postawił jednocześnie na ekologię, zmniejszając zużycie prądu w porównaniu do rolet zasilanych za pomocą silników hybrydowych.

Galeria:

One thought on “Rolety solarne z funkcją żaluzji firmy Bubendorff – montaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *