Montaż pergoli Premium i rolet typu screen

Pergola Premium- zdjęcie 1- Grako Warszawa.jpg

Montaż pergoli Premium

Otrzymaliśmy zlecenie od Klienta z Warszawy na montaż pergoli. Co prawda na początku miała to być markiza… Jednak po wstępnych oględzinach i wysłuchaniu potrzeb Klienta wspólnie doszliśmy do wniosku, że swoje zadanie o wiele lepiej spełni pergola o wymiarach 7m na 4,5m połączona z roletami typu screen. Klientowi najbardziej zależało na odgrodzeniu się od wiatru i te dwa produkty najlepiej spełnią swoje zadanie.

Dlaczego pergola Premium?

Pergola Premium jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do zadaszenia tarasu. To klasyczna i komfortowa forma na zwiększenie przestrzeni użytkowej na tarasie. Zbudowana jest z ekstrudowanych aluminiowych profili nośnych, zwijanego tkaninowego dachu oraz daszka systemowego. To jedna z najbardziej stabilnych i trwałych pergol, odporna na nawet bardzo silne podmuchy wiatru – do 120km/h. Jest odporna na deszcz, nagrzewanie i promienie UV dzięki zadaszeniu w standardzie wykonywanego z trójwarstwowej tkaniny technicznej Driplux. Pergola posiada specjalny niewidoczny system orynnowania – nawet duże opady nie utrudnią korzystania z zadaszonego nią tarasu. Otwierana pergola z promiennikami ciepła, zintegrowanym oświetleniem oraz przesuwnymi przeszkleniami bocznymi chroni użytkownika przed najróżniejszymi warunkami atmosferycznymi. Nada się nie tylko do rozwiązań przydomowych, ale również do restauracji, hotelu, kawiarni i szeroko pojętej gastronomii.

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota – szybko, wygodnie i w intuicyjny sposób.

Do realizacji projektu wykorzystaliśmy:

Rolety screen w kolorze RAL9007 (kolor z palety RAL)

Pergola

Klient planuje również montaż promienników ciepła.

Opinia Klienta:

Pergola wraz z roletami typu screen sprawiła niemałą radość Klientowi. Rodzina uwielbia przebywać na tarasie, a dzięki temu rozwiązaniu może z niego korzystać nie tylko podczas słonecznych dni. Nie ma to jak niedzielne śniadanie z widokiem na ogród! Pergola posłuży też z pewnością w niejednej imprezie gardenparty, nawet w chłodne, jesienne wieczory. Wkrótce zamontujemy u Klienta promienniki ciepła i jeszcze bardziej zwiększymy komfort korzystania z tarasu. Żaden chłód nie będzie straszny ani też wścibskie oko sąsiadów :).

Galeria:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *