Markiza Tarasowa w kwadratowej kasecie – realizacja

Markiza tarasowa- Grako Warszawa.jpg

Kwadratowa kaseta to nowy trend w markizach tarasowych

Przez wiele lat przyzwyczajeni byliśmy do tradycyjnych markiz tarasowych, które zazwyczaj były w postaci owalnych kaset. Od 2018 roku związaliśmy się z cenionym Szwajcarskim producentem firmą Stobag i postanowiliśmy wprowadzić do oferty bardzo ciekawy i nowatorski system Camabox BX 4000. Ta nietuzinkowa markiza powala designem, za co otrzymała wiele nagród europejskich. Kwadratowa kaseta pięknie komponuje się z nowoczesną architekturą co wyróżnia ją wśród innych modeli markiz tarasowych.

Bogata paleta kolorystyczna systemu oraz tkanin, które posiadamy w standardzie potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego Camabox?

Po pierwsze Szwajcarska precyzja. Klient szukał rozwiązania sprawdzonego, które zagwarantuje mu wiele lat bezproblemowego użytkowania. Docenione zostały walory estetyczne i kolorystyczne. Wszystkie detale wykonane są z wielką precyzją.

Markiza Sterowana jest poprzez pilota, który również włącza i wyłącza oświetlenie ledowe, które znajduje się pod kasetą. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość sterowania natężeniem oświetlenia. Wszystko obsługiwane jest jednym pilotem, co zdecydowanie ułatwia obsługę. Po zsunięciu tkaniny ramiona chowają się do kasety, dzięki czemu utrzymujemy je dłużej w czystości.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

https://grako.pl/camaboxbx4000/

Film z realizacji

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *