Bavona Hard Top okolice Piotrkowa Trybunalskiego – Realizacja

Bavona Hard Top-Grako Warszawa.jpg

Zwiększenie powierzchni zadaszonej tarasu.

Ta realizacja to ciekawy pomysł na to jak zwiększyć prawie dwukrotnie przestrzeń do wypoczynku. Przystawiano pergola do budynku zwiększyła powierzchnię zadaszoną o kolejne 16 m2. Zgłaszając się do nas klient szukał rozwiązania, które pozwoli latem regulować temperaturę jak i nasłonecznienie na tarasie, a także, aby było wodoszczelne. Inwestor oczekiwał sprawdzonego rozwiązania, które zagwarantuje długą żywotność produktu.

Dlaczego ten model zadaszenia.

Dla klienta wybraliśmy model Bavona Soft Top. Pergola jest produkowana przez renomowanego producenta, szwajcarską firmę Stobag, co gwarantuję najwyższą jakość wyrobu.
Pergola Tarasowa wykonana jest z aluminium i malowana jest proszkowo. Wyposażona jest w silnik elektryczny sterowany radiowo pilotem. Dodatkowo wyposażyliśmy osłonę tarasową w czujnik temperatury, który otwiera lamele przy niskich temperaturach, chroniąc tym przed uszkodzeniem w czasie otwarcia przy przymrozkach. Pergola wyposażona jest w rynny na odprowadzenie wody, tak więc w czasie deszczu woda kierowana jest do słupów i następnie do ziemi. Konstrukcja postawiona jest na czterech słupach, ponieważ klient nie chciał ingerować w konstrukcję budynku.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

https://grako.pl/bavonahardtop/

FILM Z REALIZACJI

 

Wnioski

Rozwiązania pergolowe coraz częściej goszczą na tarasach naszych klientów, dają więcej możliwości niż tradycyjne markizy. Zapewne spotkamy się jeszcze z naszych inwestorem, aby założyć rolety screen lub okiennice, które

dadzą schronienie podczas dużych upałów latem.

Opinia klienta

Inwestor przyznał, że funkcja obracania lameli sprawdza się w jego przypadku idealnie. Cieszył się, iż zaproponowaliśmy do tej inwestycji ten model zadaszenia tarasu.

 

Bavona Hard Top- widok z prawej strony- Grako Warszawa.jpg

Bavona Hard Top- widok z daleka- Grako Warszawa.jpg

Bavona Hard Top- widok z lewej strony- Grako Warszawa.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *