Rolety elektryczne bez kucia ścian

Rolety zewnętrzne solarne

Coraz częściej trafiają do nas klienci, którzy wybudowali dom, kupili mieszkanie bądź apartament i borykają się z dużymi temperaturami w pomieszczeniu. Jeszcze kilka lat temu montując rolety elektryczne byliśmy zmuszeni doprowadzić instalację elektryczną, co powodowało uszkodzenia ścian poprzez kucie. Na szczęście na naszym rynku pojawiła się firma Bubendorff, która jest specjalistą od rozwiązań solarnych. Jako pierwsza firma w Polsce zaczęliśmy montować rolety z panelem fotowoltaicznym idąc trendem zachodnim. Do dzisiaj możemy pochwalić się setkami zamontowanych rolet, które działają bez przerwy. Rolety solarne posiadają siedmioletnią gwarancję producenta, co może świadczyć o wysokiej jakości produktu.

Co skłoniło klienta do rolet elektrycznych Bubendorff?

Przede wszystkim bezawaryjność, po drugie rozwiązanie solarne, dzięki czemu oszczędziliśmy ściany klienta. Wisienką na torcie jest wbudowany czujnik słoneczny, który w trybie automatycznym reguluję pracę rolety. W tej realizacji wykorzystaliśmy rolety opuszczane, drugim rozwiązaniem, które możemy zastosować są to rolety z funkcją żaluzji.

Jakie są maksymalne wymiary?

Rolety możemy wykonać do szerokości 300 cm i wysokości 250 cm wraz z fabryczną skrzynką. Posiadamy również rozwiązanie „tradi”, które jest montowane na samych boczkach bez skrzynki. To rozwiązanie daje nam możliwość wykonania nieco wyższej rolety. Przy tym rozwiązaniu maksymalna długość prowadnicy wynosi 250 cm. To rozwiązanie dedykowane jest do montażu podtynkowego, kiedy nie chcemy, aby skrzynka była widoczna na elewacji.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

https://grako.pl/id3-solar-roleta-zewnetrzna-solarna

 

FILM Z REALIZACJI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *