Realizacja – dach szklany marki Lewens

Dach Szklany- zdjęcie 1- Grako Warszawa.jpg

Jaki był cel realizacji?

Klient poprosił o zapewnienie ochrony na tarasie przed deszczem. Dach szklany spełnia taki wymóg, ale też jest idealnym całorocznym rozwiązaniem – niezależnie od tego, co dzieje się na dworze, zawsze można skorzystać z tarasu, zachowując jednocześnie widok na niebo i ogród.

Co zrobiliśmy i dlaczego zaproponowaliśmy dach szklany firmy Lewens?

Zamontowaliśmy dach szklany marki Lewens o długości 10m i wysięgu 2,5m. Na dachu znajduje się bardzo bezpieczne szkło hartowane. Profile wybraliśmy aluminiowe, nie wymagające renowacji i impregnacji tak jak w przypadku np. profili drewnianych. Dach posiada 2 klasę śniegową oraz zamocowaną ukrytą rynnę, która odprowadza wodę z zadaszenia do ziemi.

Do realizacji projektu wykorzystaliśmy:

Dach szklany marki Lewens

Wnioski końcowe

Dachy szklane to rozwiązanie idealne na każde warunki pogodowe. Czy to śnieg, czy to deszcz – zawsze spełniają swoją funkcję, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, ale także bardzo wysoką jakość wykonania i nowoczesny design. Nie przesłaniają widoku nieba i pozwalają cieszyć się tarasem o każdej porze dnia i nocy.

Opinia klienta

Dach szklany spełnił oczekiwania Klienta i od teraz może cieszyć się przebywaniem na tarasie niezależnie od warunków pogodowych :).

 

Zdjęcia z realizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *