Montaż Markizy Lewens Toscana Grande oraz Toscana Mini

Markiza Tarasowa- zdjęcie 1- Grako Warszawa.jpg

Czy wykonają Państwo kompleksową obsługę?

Z takim pytaniem zgłosił się do nas klient pytając o wykonanie tarasu oraz zadaszenia nad nim. Oczywiście od dwóch lat prowadzimy również sprzedaż tarasów kompozytowych wykonanych w systemie rezysta z łuski ryżowej, dlatego też nie było to dla nas wielkim wyzwaniem. Do kompletu brakowało równie dobrego zadaszenia nowo wybudowanego tarasu, tak więc tym razem optymalnym rozwiązaniem dla naszego klienta zostały markizy firmy Lewens, a mianowicie Toscana Grande oraz Toscana Mini oczywiście sterowane elektrycznie automatyką firmy Somfy.

Dwa rozmiary kaset?

Tak, zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, po pierwsze z kwestii ekonomicznych, a po drugie, aby rozmiar markizy zdecydowanie pasował do wielkości kasety. W obydwu markizach zostało wykorzystane to samo poszycie oraz oczywiście ten sam kolor konstrukcji.

Jaki kolor konstrukcji markizy?

Długo inwestor nie mógł się zdecydować na wybranie koloru konstrukcji, ale przyszliśmy z pomocą i zdecydowanie doradziliśmy wybranie brązu strukturalnego, który w naszej ocenie świetnie się komponuję z całością, stolarką okienna, tarasem oraz elewacją.

A co z wiatrem?

My się wiatru nie boimy! Tak, nasze markizy zostały wyposażone w czujnik wiatrowy wstrząsowy, który reaguje na duże podmuchy wiatru i samoczynnie chowa poszycie do kasety, jeżeli próg zostanie przekroczony.

To rozwiązanie zdecydowanie zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom markizy przy bardzo dużych podmuchach wiatru.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy

markizy Lewens

Deski Tarasowe Rezysta

Zdjęcia z realizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *