Markiza Kyma – rozwiązanie dedykowane dużym tarasom

Duży taras wychodzący w kierunku południowym pozwala wpuścić do wnętrz mnóstwo naturalnego światła słonecznego, co doceniamy przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym. Latem jednak, gdy temperatury za oknem przekraczają 30 kresek powyżej zera, a intensywne promienie słoneczne nagrzewają wszystkie przedmioty, chętniej poszukujemy rozwiązań zapewniających przyjemny cień. Na co zdecydować się w przypadku tarasu o wyjątkowo imponującym metrażu? Sprawdź szczegóły markizy Kyma!

Stabilna markiza kasetowa na duży taras

Niezależnie od tego, jak zagospodarowany jest Twój przydomowy taras, warto zadbać o zacienienie, które w upalne, letnie dni stworzy prawdziwy azyl. Pod markizą mogą znaleźć się ogrodowe meble wypoczynkowe ze stołem, grill, dziecięcy plac zabaw z piaskownicą, dmuchany basen albo wszystkie te strefy na jednej płycie. Rozpięta tkanina ochroni Twoich bliskich przed palącym słońcem, a jednocześnie zabezpieczy ogrodowe akcesoria przed blaknięciem oraz zatrzyma promienie słoneczne przed dostaniem się do wnętrza domu. Markiza Kyma ma jednak jeszcze więcej zalet, jakie wynikają z jej specjalnie zaprojektowanej, modularnej konstrukcji.

Konstrukcja markizy Kyma

Kasetowa markiza Kyma – dzięki swojej modularnej budowie oraz montażowi ściennemu i sufitowemu – zachwyca stabilnością połączoną z lekkim, nowoczesnym wyglądem. Ilość ramion przegubowych w stelażu uzależniona jest od wymiarów konstrukcji i może wynosić od 2 do nawet 6. Co bardzo istotne dla osób chętnie spędzających czas na tarasie także po zmroku, istnieje możliwość zamontowania oświetlenia LED w ramionach markizy. Całość może mieć szerokość od 193 do 1400 cm oraz wysięg w kilku opcjach od 150 do 400 cm, co w sumie może dać powierzchnię nawet 56 metrów kwadratowych przyjemnego cienia. Kąt nachylenia ustawić można w przedziale od 15 do 50 stopni, a sterować markizą można zarówno ręcznie, jak i z pomocą napędu elektrycznego. Istnieje też opcja wyposażenia konstrukcji w falbanę zwijaną.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących konstrukcji Kyma albo innych markiz tarasowych, jakie montujemy na terenie Warszawy i okolic? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Grako Home Design!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *