Realizacja u Pawła Zagumnego

W naszym wieloletnim doświadczeniu posiadamy wiele realizacji, z których jesteśmy szczególnie dumni.
To za sprawą wyjątkowych Klientów, którzy będąc świadomi swoich potrzeb stawiają nam poprzeczkę wysoko, a my rzetelnie i z ogromną radością spełniamy ich oczekiwania.
Jedną z takich inwestycji w roku 2016 było dostarczenie i zamontowanie naszych produktów w domu Pana Pawła Zagumnego. W momencie rozpoczęcia naszej współpracy budynek był już wykończony, a tym samym nie mogliśmy ingerować w elektrykę, ponieważ kucie ścian nie wchodziło w grę. Naturalnym wyborem był zatem system rolet zewnętrznych solarnych posiadających wbudowany panel fotowoltaiczny. Sterowane elektrycznie rolety są bardzo estetyczne i świetnie funkcjonują o każdej porze dnia i niezależnie od warunków atmosferycznych.
Pan Paweł ceniąc sobie wysoką jakość zamawianych produktów zdecydował się również na rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji o zmiennym kącie nachylenia lameli. Zamontowaliśmy je na parterze, przy wyjściu na taras. Nasz siatkarz zastrzegał, że ważna w tym miejscu jest dla niego ochrona przed potencjalnymi złodziejami, dlatego wybór rolet z funkcją żaluzji posiadający sztywność systemu roletowego oraz blokadę przeciw podniesieniu był automatyczny. Producent Bubendorff kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo budynku, dlatego Pan Zagumny może spać spokojnie. Kolejnym montowanym przez nas elementem był daszek przed domem, będący ochroną przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową urokliwego tarasu. Przytulny klimat przydomowej przestrzeni był priorytetem dla Inwestora, dlatego spośród zaproponowanych osłon została wybrana jasna pergola. Kolorystyka konstrukcji oraz poszycia została dobrana indywidualnie, pod kolor budynku. Otwierany dach wykonano z materiału Dickson Expansion, którego strona zewnętrzna jest naturalnie gładka i odporna na wszelkie zanieczyszczenia i zabrudzenia. W czasie deszczu ochronę zapewnia system pergoli metalowej odprowadzający wodę z tkaniny poprzez przednią rynnę oraz nogi, dzięki czemu woda nie przelewa się bokami. W kolejnym etapie Klient chce doposażyć pergolę w rolety screen – przesłony boczne oraz oświetlenie LED, aby jego taras był miejscem nietuzinkowym i mocno sprzyjał wypoczynkowi na świeżym powietrzu.