Żaluzje plisowane posiadają ogromny plus jakim jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie i kącie nachylenia (nawet całkowicie poziomo). Idealnie sprawdzają się m.in. do przesłonięcia nieregularnych konstrukcji okien dachowych, werand czy ogrodów zimowych. To ogromna zaleta, że można stworzyć roletę na konkretny wymiar.
Plisy okienne występują również w systemie dwukierunkowym - można je zsuwać zarówno od dołu, jak i od góry. Atutem jest również opcja złożenia plisy w jedną listwę, dzięki czemu jest prawie całkiem niewidoczna.
Żaluzje plisowane posiadają ogromny plus jakim jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie i kącie nachylenia (nawet całkowicie poziomo). Idealnie sprawdzają się m.in. do przesłonięcia nieregularnych konstrukcji okien dachowych, werand czy ogrodów zimowych. To ogromna zaleta, że można stworzyć roletę na konkretny wymiar. Plisy okienne występują również w systemie dwukierunkowym - można je zsuwać zarówno od dołu, jak i od góry. Atutem jest również opcja złożenia plisy w jedną listwę, dzięki czemu jest prawie całkiem niewidoczna.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Pośród naszych niezliczonych realizacji wykonywaliśmy rolety plisowane na nawet najtrudniejszych przeszkleniach. Nasi pracownicy rzetelnie mierzą każde okno, aby plisy idealnie pokryły taflę szkła i zabezpieczyły pomieszczenie przed nasłonecznianiem. Sznurki prowadzące tkaninę są dyskretne i dopasowane kolorem do koloru rolety. Do wyboru jest również kolorystyka profili górnych. Wśród nich znajdziemy jednolite w stonowanych barwach, jak i imitujących strukturę i kolory drewna.

KOLORYSTYKA PROFILI

wszystkie - zdjęcie 2381 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2389 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2380 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2390 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2383 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2382 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2384 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2388 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2391 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2387 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2386 - Grako
wszystkie - zdjęcie 2385 - Grako